Školenia

Chcete sa rozvíjať? Vyberte si z pestrej ponuky neformálnych či odborných školení. Všetky viem poskytnúť osobne, v prípade záujmu aj online formou.

rokov sa venujem lektorskej činnosti

ľudí sa minulý rok zúčastnilo mojich školení

vzdelávaní som zrealizoval minulý rok

Zoznam aktuálnych školení

Po dohode je možné zabezpečiť aj školenia v týchto témach:

  • Osobná značka, guerilla marketing, projektový manažment a kariérne poradenstv
  • Alebo vám na požiadanie pripravím teambuilding na mieru

Zaujíma vás ako pripravujem školenia?

Ak ste práve objavili môj blog alebo uvažujete nad tým, že by ste sa prihlásili na jedno z ponúkaných školení, pozývam vás do zákulisia vzdelávania.  Po 6 rokoch od prvého školenia  som sa rozhodol zverejniť na mojej stránke akýsi „Manifest školiteľa.“

Vyjadruje môj prístup k účastníkom, k spôsobu, akým lektorujem aj ku kvalite vzdelávania, ktoré poskytujem.

Celý Manifest školiteľa a informácie o kvalite vzdelávania, ktoré poskytujem nájdete TU. 

Ako to vyzerá na mojich školeniach?

Veľmi pekný a zrozumiteľný prejav, dobré interakcie s publikom, jasná štruktúra, ktorá dáva účastníkom zmysel. Veľa príkladov z vlastnej praxe a schopnosť reagovať na podnety a otázky. 

Tomáš Pešek

Lektor a školiteľ, YouthWatch a PLUSKO

Často kladené otázky

Je možné školenie absolvovať online alebo offline?

Rozhodnutie je na vás. Všetky školenia sú aktuálne dostupné aj online. Viem ich zrealizovať cez platformu, akú si vyberiete (Zoom, Webex a pod.). Každé školenie je i napriek online forme interaktívne a zamerané na praktické skúsenosti. Nečakajte žiadnu frontálnu prednáškovú výučbu. Práve naopak.

Účastníci v mojich školení v spätnej väzbe hovoria, že si počas nich „oddýchli“, „našli novú inšpiráciu“ alebo „si vytvorili plán“ ako fungovať v tejto náročnej dobe.

Každé školenie som schopný podľa možností epidemiologických opatrení zrealizovať aj offline. S tým, že si ako lektor zabezpečím v prípade potreby aktuálny antigénový či PCR test.

Kedy a kde sa školenia realizujú?

Neorganizujem verejné otvorené školenia s vopred vypísanými termínmi. A ani nedisponujem vlastnými školiacimi priestormi. V prípade nevyhnutnosti viem zabezpečiť priestory v každom kraji.

Školenia realizujem na základe objednávky zo strany firiem, organizácii či skupiny záujemcov v ich priestoroch. Termín si preto vieme dohodnúť podľa vašich možností a školenie môžeme zrealizovať priamo vo vašej firme/škole/organizácií.

Aký je minimálny počet účastníkov na otvorenie školenia?

Je to individuálne podľa témy školenia. Väčšinu školení viem zabezpečiť už od 3 či 4 účastníkov. Ak ide o tímovú prácu, je potrebné, aby ju absolvovali členovia vášho tímu ideálne v maximálnom počte, najlepšie sa s touto témou pracuje v skupine 6+ ľudí.

Ak máte záujem o individuálne školenie, je lepšie vybrať si osobnú marketingovú konzultáciu alebo absolvovať koučing. Verejné školenia žiaľ nerobím.

Čo všetko je súčasťou školenia, za ktoré zaplatím?

Pred školením dostanete podrobný program školenia. Z priebehu vzdelávania vám poskytnem prezentáciu. A na záver školenia získate jednoduchý handout z v ktorom sú spracované najdôležitejšie poznatky zo školenia, úlohy, príklady či ďalšie zdroje na danú tému. 

Pre koho sú školenia určené?

Najdlhšie pracujem s cieľovou skupinou mladých ľudí a dobrovoľníkov vo veku od 14 – 30 rokov. Potom mi je veľmi blízka skupina marketingových pracovníkov a manažérov, ktorí sa venujú marketingu, reklame, komunikácii či vedeniu firiem.

Po konzultácii však viem zabezpečiť aj školenie pre pedagógov, s ktorými som začal viac pracovať počas uplynulého obdobia. V prípade iných cieľových skupín to je záležitosť dohody.

Je možné prispôsobiť obsah?

Áno, je to pre mňa samozrejmosťou. Každé školenie pripravujem na základe aktuálnych potrieb účastníkov. Dokonca v prípade záujmu vám viem zostaviť školenie na mieru.

Čo ak už v danej téme mám nejaké základy?

Z toho mám veľkú radosť! 😊 Nie je to prekážka pre absolvovanie školenia, keďže každé školenie pripravujem na základe individuálnych potrieb účastníkov a ich úrovne, ktorú v danej téme dosiahli. Preto ma len stačí informovať s čím ste už do kontaktu prišli a naopak čo očakávate od školenia.

Ako školenia prebiehajú? Nebudem sa cítiť nepríjemne?

Každé školenie, ktoré vediem má neformálny charakter. Čo si pod týmto pojmom predstaviť? To, že atmosféra počas vzdelávania nie je napätá, účastníci sa cítia príjemne a bezpečne.

Viac o spôsobe, akým lektorujem a kvalite vzdelávaní, ktoré poskytujem si prečítajte môj Manifest školiteľa.

 

Pin It on Pinterest