Dnes by som vám rád predstavil ľudí, ktorí inšpirujú mňa. Sú to blogeri, ktorí sa neustále snažia dávať svoje myšlienky na „papier“ a musím povedať, že sa im to skutočne darí. Niektorí píšu o marketingu, iní o móde a nájdu sa aj takí, pri ktorých mám hlad. Tu je mojich 10 najobľúbenejších blogerov, ktorých pravidelne sledujem….

1. Kamil Aujeský

Pre mňa suverénne najlepší blog zo všetkých! Po obsahovej aj vizuálnej stránke. Štýl, akým píše Kamil o online marketingu a digitálnom marketingu je naozaj jedinečný!

2. Forkassion

Počuli ste už o zážitkovej gastronómii? Že nie? To bude tým, že ju musíte ochutnať.  Blog Lucky Randovej vznikol len pred nedávnom, no získal si ma svojou „exotikou“ a neodolateľnou vášňou k jedlu.

3. Predajné techniky

Keď som začínal podnikať a obchodovať, blog Martina Mažára bol pre mňa praktickým sprievodcom. Ako zvládnuť smart talk, ako klásť otázky, ale aj to, kedy ukončiť predajný rozhovor a uzavrieť obchod…

4. Visibility

Kým väčšina agentúrnych weboch je o čistom selfprome a predaji, ľudia vo Visibility dávajú na blog naozaj kvalitu. Svoje skúsenosti, tipy, odporúčania aj analýzy.

5. Môj verejný zápisník

Blog Michala Trubana, zakladateľa spoločnosti Websupport.sk, získal minulý rok na súťaži Bloger roka 1. miesto v kategórii Ekonomika, biznis a spoločnosť.

6. Samo Marec

Pre tých, ktorí sa radi rýpu v politike. Skvelé postrehy písané od srdca.

7. Step with fashion

Nesledujem módu a ani jej nerozumiem. No mám rád inšpirácie a príbehy. Práve tie nájdete na blogu Barbory Hulinovej, ktorá nepíše len o vonkajšej kráse, ale aj o tom, čo ženy prežívajú a prečo je dôležité byť v dnešnom svete sama sebou.

8. Crazysexyfuntravel

Ak máte radi dobrodružstvo, cestovanie a relax, jednoznačne odporúčam! Blog o nekonvenčnom cestovaní po celom svete…

9. Psychoblogia

Viete, že ma fascinuje neverbálna komunikácia a behaviorálna psychológia. Na facebooku ste mi pred pár dňami poradili tento blog od ktorého sa teraz neviem odtrhnúť.

10. Stopársky denník

Dávam mu 10 z 10 možných bodov! Stačí sa začítať na desať minúť a okamžite máte pocit, ako by ste s Martou stopovali. Skvelé zážitky zo stopovania a praktické tipy pre tých, ktorí sa ešte neodhodlali.

Blogy sú zoradené náhodne :)

Pin It on Pinterest