Médiá dnes produkujú desiatky rozhovor týždenne. Objaviť medzi nimi nejakú zaujímavú tému, otvoreného respondenta a ešte aj výnimočné myšlienky je skôr raritou. Naštastie rozhovory, ktoré ma niečim špecifickým zaujali si odkladám. A teraz ich ponúkam aj vám, nech sa páči…

 

Farár Maroš Kuffa: Odpustiť nepriateľom je najťažšie, ale tam začína kresťanstvo

O tom, aké je mať 250-člennú rodinu, dolámané prsty, štedrú večeru či pozvánky na súdne pojednávania ako na bežiacom páse. Článok nájdete tu! (cestaplus.sk)

 

Šéf bulváru: Áno, Bartošovú naozaj zabijeme

Prenasledujú ľudí, rozbíjajú manželstvá, privádzajú ľudí do šialenstva. Podplácajú lekárov či porušujú zákony. Vitajte vo svete bulváru. Perfektný rozhovor o praktikách bulvárnych médií s Pavelom Novotným pripravil denník SME. Nájdete ho tu! 

 

Grafický dizajnér Juraj Blaško: „Zmena vizuálnej identity štátu sa bez zmeny v štáte robiť nedá.“

Vizuál našej identity. Objavuje sa na štátnom znaku, štátnej vlajke, ale tvorí aj súčasť loga takmer každého ministerstva. V Áno magazíne sa na vizuál nášho štátu pozreli podrobnejšie. Rozhovor si prečítate tu!

 

 ROZHOVOR s Lukášom Mikulaškom: Výška je strata času, zamestnancom byť nechcem, preto podnikám online

Štvrý rozhovor je z našej dielne. Lukáš Mikulaško pred pár rokmi dostal zopár faciek. Zistil, že škola ho dostatočne na život nepripravila. Zistil, že nechce byť zamestnancom a tak začal podnikať. O svojich začiatkoch porozprával tu!

 

Pin It on Pinterest