Doteraz som ponuky zverejňoval na svojom facebooku, od dnes ich budem publikovať na webe. Dôvod je jednoduchý: takto nemusíte rollovať môj facebook donekonečna a všetky ponuky nájdete jednoducho na mojom blogu. Takže pozrime sa na to, čo tu máme dnes…

Nábor redaktorov pre Student24.sk

,,Dlho si ta nikto nevšimol a chceš sa prezentovať? Si študent alebo mladý človek a vieš fotiť, písať články či robiť reportáže?  Chýba ti cenná skúsenosť v životopise? Tak potom využi túto príležitosť!“
Pre najšikovnejších redaktorov máme pripravených veľa odmien. Budete mať možnosť zúčastňovať sa rôznych podujatí, koncertov či festivalov, ale aj navštevovať workshopy a školenia, ktoré pripravujeme. Stanete sa súčasťou najväčšieho študentského spravodajského portálu na Slovensku.

V prípade záujmu napíšte na student@global24.sk

Hľadá sa account manager

Novovzniknutá reklamná agentúra Mavio Media pátra po šikovnom študentovi/študentke, ktorý(á) by mal(a) záujem získavať nových klientov a podielať sa na manažovaní celej tvorby marketingovej kampane. Uchádzač o túto pracovnú pozíciu by mal mať: komunikačné a prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, orientovať sa v oblasti marketingu, reklamy a médií.
V prípade záujmu kontaktujte: dodok.maviomedia@gmail.com

Kasting animátorov BANSKÁ BYSTRICA 

Outdoor Institute STAGEMAN vás pozýva na Kasting animátorov voľného času, ktorý sa bude konať 28. februára 2014 v Banskej Bystrici na pracovné miesta v prímorských destináciách v letnej sezóne 2014. Na kastingu sa bude vyberať približne 50 animátorov predovšetkým na Cyprus a do Grécka.

Podmienkou pre uchádzačov je plynulé ovládanie 2 cudzích jazykov – anglický jazky + nemecký/ruský jazyk (resp. ďalší – francúzsky, španielský, talianský). Kompletné informácie nájete tu: https://www.facebook.com/events/253267178175330/

Executive Manager/ Koordinátor

Ak sa zaujímate a viete čo to o internetovej reklame, a chceli by ste svojou aktívnou činnosťou prispieť k pozitívnemu formovaniu online trhu, mali by ste záujem pracovať na jeho rozvoji a viete o nete a reklame vášnivo rozprávať ste náš KANDIDÁT :) Takisto si ceníme dobré nápady, ktoré nás posunú vpred. Viac info na: http://bit.ly/1eQfQTe

Štipendium na dvojročné štúdium na medzinárodných školách

Medzinárodná sieť stredných škôl United World Colleges, opätovne s finančnou podporou neziskovej organizácie LEAF, ponúka niekoľkým študentom gymnázií a stredných škôl zo Slovenska jedinečnú možnosť získať  štipendium na dvojročné štúdium na medzinárodných školách svetovej kvality United World Colleges (UWC).

Kompletné informácie aj prihlášku nájdete tu: http://www.leaf.sk/sk/aktualne/stipendia-uwc

Zber fér dát

Pre všetkých, ktorí si chcú privyrobiť a zároveň prispieť ku kontrole využívania verejných financií, ponúka Aliancia Fair Play brigádu. Ide o dopĺňanie databázy Datanestu, teda prácu za PC na približne 40 hodín mesačne.

Potrebná je dobrá znalosť práce s MS Excel, trpezlivos, precíznosť a zodpovednosť. Skúsenosť s prácou s Open Refine je výhodou. Odmena je 2,50 až 3,60 eur/hodina.

Viac info tu: http://bit.ly/1bg0QMj

Prekladanie článkov

Juraj Illavský hľadá prekladateľov na preklad článkov z ANGLICKÉHO príp. NEMECKÉHO jazyka. Pošlite email na job@digitalhouse.sk .

Ponúkame prácu na roznášanie letákov
Hľadáme nových kolegov na roznášanie letákov ZH, ZV, BB.
Mesačna odmena 100,-eur. Po 3 mesiacoch je možné navýšiť aj odmenu. ( Kvalitná práca) dobré fin.ohodnotenie.

Kontakt v prípade záujmu: Ujpál 0907032800

Ponuka práce
Jedná sa o prácu s klientom v oblasti starostlivosti o pleť, výživy, zdravého chudnutia, alebo si môžete vybrať oblasť reklamy a zaškoľovania . (Certifikát potrebný nie je, vybraných ľudí si zaškolíme)
Bližšie info. na emaily: lepko.simon@gmail.com tel. čísle 0918 435 259

Hľadá sa človek na pokladňu

Brigáda pre študenta/tku v OC Europa v Banskej Bystrici, na pokladni alebo dokladanie tovaru… priniesť treba životopis + potvrdenie o návšteve školy… (Terno)

Dobrovoľník s nápadmi
Rada študentov mesta Banská Bystrica hľadá do svojho tímu aktívnych mladých ľudí, ktorí sa chcú podielať na realizácii voľnočasových aktivít a podujatí. V Rade študentov nájdete priestor pre svoje nápady, budete sa môcť podielať na riešení rôznych problémov a rozvíjať študentský život v meste. Súčasťou spolupráce je aj možnosť zúčastňovať sa na školeniach, teambuildingoch a workshopoch. Kontaktujte nás tu:  https://www.facebook.com/RadaStudentovBB

Pin It on Pinterest