Partička študentov si pre vás pripravila zaujímavú ponuku eventov, na ktoré sa určite oplatí prísť. A ako to už u nás býva zvykom – vstupné nie je žiadne a zúčastniť sa môže ktokoľvek.

23. apríla – 15:00 – Gymnázium J. G. Tajovského
Ste aktívni? Iniciatívni? Alebo vás zaujíma ako na to?

rada studentov mladi hudbouChceli by ste sa stať dobrovoľníkom Rady študentov? Tak neváhajte a príďte 23.4.o 15:00 na GJGT. Budú tam s vami terajší členovia Rady, ktorí vám prezradia, kto sú a čo robia. Porozprávajú sa s vami o tom, čo v Bystrici chýba, čo vás tankuje a ako vieme zrealizovať vaše skvelé nápady. A hlavne sa dozviete, čo dáva Rada študentom tým, ktorí sa v nej aktivizujú…

 

24. apríla – 19:00 – Záhrada, Centrum nezávislej kultúry
Filmový večer – Vtáčkovia, siroty a blázni (réžia Juraj Jakubisko).
podujatia rada studentov
Ide o francúzsko-slovenský koprodukčný film z roku 1969 o láske, šialenstve, cynizme a násilí vo svete bez ideálov.

Facebook event (klik tu!)

 

24. apríl – 10:00 – Radnica, Cikkerova sieň
Diskusia s europoslancami
diskusia s europoslancamiKATARÍNA NEVEĎALOVÁ je mladá politička, ktorá sa zaujíma o problematiky mladých ľudí, mládežnícku politiku a zahraničie. Je členkou frakcie socialistov.
EDUARD KUKAN je vážený diplomat, býv. veľvyslanec, býv. stály člen OSN, trojnásobný minister zahraničných vecí SR. Jeho parketou sú zahraničná politika a ľudské práva. Je členom frakcie ľudovcov.

Presne mesiac pred voľbami do Európskeho parlamentu pre vás Rada študentov mesta Banská Bystrica v spolupráci s CVČ – Junior pripravila diskusiu s poslankyňou a poslancom Europarlamentu.

Témy diskusie: školstvo, mládež, zahraničná politika, EÚ a iné.
Neváhajte a príďte si ich vypočuť resp. opýtať sa niečo, čo vás trápi.
Facebook event (klik tu!)

 

28. apríla – 8:00 – CVČ JUNIOR (Tajovského 30)
Daruj krv s Radou študentov mesta Banská Bystrica

daruj krv s radou studentovTebe chýbať nebude, niekomu môže zachrániť život. Staň sa aj ty darcom.
Facebook event a info o tom, kto môže darovať krv (klik tu!)

Či ste už fanúšikom filmovej tvorby alebo chcete vedieť viac o europarlamente, viete sa podeliť s krvou či dokonca sa stať našim dobrovoľníkom, mám pre vás radu – zúčastnite sa našich eventov ;)

Nerobíme ich pre seba, ale pre vás! Nepýtame od vás desiatky eur za vstup, ale pozývame zadarmo. Do ničoho vás nenútime, len vám ponúkame zaujímavé príležitosti…

 Teším sa na vás aj s celým tímom Rady študentov :)

 

Pin It on Pinterest