Verte či nie, včera som 6 hodín počúval partiu šikovných ľudí ako hľadajú a pátrajú po záujemcoch, ktorým by mohli dať prácu. A nie hocijakú! Tak čo, chcete?

Titulok môjho dnešného blogu nezavádza, dokonca je presnejší, než si mnohí môžu myslieť. V dobe, keď sa ledva naskytne možnosť roznášať letáky za 1,5€ na hodinu alebo mrznúť v sklade a vykladať ťažký tovar, je informácia o vysnívanej práci viac než zaujímavá.

Práca v aquaparkoch, penziónoch či lyžiarskych strediskách…

matus animator

Viete si predstaviť, že by ste v nich pracovali? Teraz nemám na mysli umývať riady a zametať. Ale postarať sa o riadnu šouku. Pracovať a baviť sa. Učiť sa a zarábať. (Pre tých, kt. momentálne napínam a sú blízko infarktu – nie nie je to žiadne MLM) :) Kto teda hľadá šikovných študentov?

Chce ťa STAGEMAN OUTDOOR INSTITUTE!

Eventová agentúra,  ktorá má meno na Slovensku či v zahraničí. Aby mi kamarát Martin Babiar nedal po nose, zdôrazním, že nie ani tak eventová, ako agentúra, ktorá spolupracuje s najlepšími animátormi v Európe.

Myslím, že už ste sa dovtípili, že STAGEMAN sa zaoberá pôsobením animátorov v hoteloch po celom Slovensku od A do Z. A dnes vám ponúka pracovnú príležitosť, ktorú by bolo škoda nevyužiť…

Príď na casting a staň sa animátorom už túto zimu :)

casting bbAk máš rád výzvy alebo táto je prvá, ktorej podľahneš, tak môžeš získať prácu animátora na zimu 2013 a jar 2015 počas víkendov a sviatkov. Baviť ľudí v hoteloch, tancovať s deťmi v aquaparkoch či zabávať sa v lyžiarskych strediskách. Mikuláš, vianoce, jarné prázdniny či február sú obdobia, kedy si môžeš zažiť prácu animátora, dostať za to dobre zaplatené a veľa sa naučiť! Práca je ideálna pre vysokoškolákov i stredoškolákov, ktorí to nemajú ďaleko do Banskej Bystrice, pre prípad že by bolo nutné občas prísť na stretnutie…

Čo mám pre to spraviť?

Príď 7. novembra o 10:00 na casting do Banskej Bystrice. Uskutoční sa vo V-Klube na Tajovského 40 (Internáty UMB). Účasť na castingu potvrď mailom, v kt zašleš životopis a svoju fotografiu na office@stageman.sk

Nemusíš sa ničoho obávať, nepotrebuješ mať s animátorstvom žiadnu skúsenosť, odhodlanie a chuť sa však hodí, tak si ju pribaľ. Zúčastníš sa castingu, na ktorom nebudeš stresovať, ale baviť sa, spoznávať ľudí a zbierať príležitosti.

Za poseldných pár týždňov som videl veľa mladých, ktorí chceli získať dobre platenú prácu, ale nič pre to nespravili. Takže pevne verím, že túto príležitosť využiješ práve ty, pretože takto o pol roka ti môže dať Stageman ponuku robiť animátora napríklad do takéto Tuniska… Stačí spraviť prvý krok a napísať mail:)

Takto si to animátori užívali počas uplynulého leta :)

Čo tak sa pridať k nim?

10669337_845659782151275_9071615868672428745_o

 

A nezabúdaj, že aj vďaka tebe niekto z tvojich priateľov a známych môže dostať dream job. Stačí mu poslať tento článok a potešiť ho možnosťou zarobiť a zabaviť sa :)

 

Nestačí? O pracovných ponukách a brigádach píšem aj na svojom facebooku (klik). Stačí si ma followvnúť a odoberať moje príspevky :)

Prečítajte si aj: Najčastejšie dôvody, pre ktoré ste pravdepodobne nezískali svoj job! (klik)

Pin It on Pinterest