Aj vy máte možnosť zvýšiť kvalitu podnikania a poraziť konkurenciu za pomoci inteligentných kovových regálových systémov.

„Organizácia vo firme je polovicou úspechu“ – Heinrich Böll

Chceli by ste otvoriť nový obchod, online obchod – e-shop, alebo ho chcete rozširovať o nové produkty, ale nemáte dostatok priestoru? Nechcete investovať ďalšie peniaze do nových skladových priestorov? Tak potom sú ďalšie riadky určené práve pre Vás, pretože mnoho krát môže neúspech obchodu ovplyvniť nie len konkurencia, ale aj zle zorganizovaný priestor a inventúra tovaru.

Ako sa hovorí, „Nie je zložité upratať, ale udržiavať systém a poriadok“.

Mnoho kamenných predajní a internetových online obchodov trpí kvôli neprofesionálnej organizačnej štruktúre a nedostatku kovových regálových systémov v skladoch. Ak ešte len začínate s predajom a máte málo produktov, je veľmi jednoduché udržiavať organizáciu. Akonáhle začnete váš sortiment rozširovať, začne pribúdať množstvo nových produktov, môže nastať celkom „preplnená“ situácia a začnete sa v organizácii tovaru značne strácať.

Práve preto je veľmi dôležité využívať inteligentné paletové regály ktoré je možné postaviť do akéhokoľvek prostredia jednoducho a rýchlo. Týmto spôsobom interne rozšírime sklad podľa požadovaných potrieb. Policové kovové regály majú vysokú nosnosť na policu (až 200 kg) a majú jedinečnú stavbu, ktorá nepôsobí len funkčne, ale aj esteticky, trendovo a inovatívne.  

Vďaka týmto priemyselným regálom ušetríte množstvo priestoru a finančných prostriedkov. Nebudete musieť stavať nové priestory a regály je možné rozširovať aj extra modulmi a policami, čím vytvoríte modulárny regálový systém, ktorý je plne prispôsobiteľný  akýmkoľvek požiadavkám. Aj neslávna inventúra sa bude vykonávať rýchlejšie za pomoci malých, či tzv. „rackových“ paletových regálových systémov.

KTORÝ REGÁL JE TEN SPRÁVNY?

Predstavte si, že prídete do obchodu a uvidíte rozhádzaný, zle uložený tovar, bez akejkoľvek logiky. Cítili by ste sa komfortne? Mali by ste pocit, že tovar bude kvalitný a je oň dobre postarané? Dôverovali by ste tomuto obchodu? V minulosti boli ľudia zvyknutí na nakupovanie v takýchto obchodoch, pretože nebolo inej alternatívy, ale sme v 21. storočí.

To, čo bolo v minulosti, nie je dnes a nemôžeme zabúdať, že konkurencie je ďaleko viac. Je mnoho predajcov, ktorí predávajú rovnaký, alebo podobný tovar za rovnakých podmienok. Najmä v oblasti internetového obchodu a mediálneho prostredia. Konkurencia je silná a o to viac je zložité zaujať zákazníka, pretože chýba osobný kontakt. Aby e-shop uspel a porazil konkurenciu, nemusí bojovať len v otázke finálnej ceny produktov, ale aj prídavnej hodnoty zákazníckeho servisu.

Mnoho predajcov za pomoci e-shopov často poskytuje pohľad zo „zákulisia“ operatívy v  obchodesklade a manažmente. Týmto osobnejším prístupom si získavajú dôveru a záujem zákazníkov, ktorý takýto prístup vždy oceňujú. S dostatočne veľkým skladom môžete pracovať nie len efektívne, ale taktiež vzbudiť pozitívne emócie, ktoré v konečnom dôsledku vedú k vytvoreniu novej objednávky zákazníkom. Predajcovia vo všeobecnosti začínajú aktívne využívať kovové regálové systémy do skladu za účelom vytvorenia profesionálneho a inteligentného systému, taktiež založenom na digitálnej úrovni, pre lepšie sledovanie tovaru na sklade.

Regály sú veľmi rozmanitý tovar a pri ich výbere je dôležité pozerať na prídavnú hodnotu a špecifické vlastnosti ako sú:

  • Rozmer a konštrukcia
  • Typ regálu. Skrutkový, bezskrutkový zasúvací, regál s drôtenou policou
  • Nosnosť regálu na jednu policu
  • Farba a povrchová úprava.
  • Montáž a váha.
  • Bezpečnosť, certifikácia a záruka.

Chcete patriť medzi najlepších predajcov? Objavte bezskrutkové celokovové regálové systémy a presvedčte sa sami o tom, ako vyzerá inteligentné skladové riešenie. Kvalita za výbornú cenu! Náš ctený zákazník využil skrutkové kovové regály a vytvoril takýto krásny regálový systém.

Pin It on Pinterest