Prehľad aktuálnych pracovných ponúk pre študentov a mladých ľudí. Hľadáte si prácu? Vyberte si z nasledujúcich inzerátov…

Pohnite svetom spolu s nami

Národná agentúra Erasmus + pre oblasť mládeže a športu vypisuje konkurz na školiteľov.

Výber školiteľov bude prebiehať v dvoch častiach: Prvá časť pozostáva z výberu uchádzačov na základe prihlášky a štruktúrovaného životopisu vo forme Europass (informácie o zasielaní prihlášky a životopisu sú uvedené nižšie).

V druhej časti pozveme úspešných uchádzačov na osobné stretnutie, ktoré bude zahŕňať aj prezentáciu uchádzačom zvolenej školiacej aktivity.

Finančné ohodnotenie školiteľov závisí od dĺžky školiacej aktivity, typu školiacej aktivity, ako aj od úrovne realizácie. (Orientačne je finančné ohodnotenie školiteľov nasledovné:

  • pre národné (česko-slovenské) aktivity: 150 €/deň;
  • medzinárodné aktivity: 250 €/deň.

Viac informácii o tejto pracovnej ponuke nájdete na stránkach IUVENTy (TU!)

Prijmeme brigádničky a brigádnikov

Predajňa Dráčik, ktorá sídli v Europa Shopping Center hľadá k sebe na výpomoc brigádnikov/brigádničky. Hlásiť sa môžete priamo na pokladni.

Vzdelávacie centrum Zaježová hľadá kuchára/ku

Ponuka pre zapáleného, tvorivého a zodpovedného človeka. Hľadáme vyučeného kuchára/ku pre Vzdelávacie centrum Zaježová, ktorého zriaďovateľom je Živica.

Viac info (TU!)

Brigádnik/čka – Web Copywriter & Content Editor pre ČSOB Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
-úprava a návrh štruktúry obsahov webových stránok,
-správa webových stránok banky a ich aktualizácia,
-úprava štylizácie odborných textov pre web a do reči klienta,
-podieľanie sa na príprave textov direct mailov, PPC a blogov.
Viac info (TU!)

Získaj full time job v rôznych mestách Európskej únie

Priatelia, keďže Európska únia ponúka naozaj množstvo pozícií, keď už je tak zbyrokratizovaná, tak prečo by ich nemohli obsadiť, práve naši ambiciózni ľudia? Takže, ak hľadáš prácu na plný úväzok v inštitúciách Európskej únie, pozri si nasledovnú ponuku otvorených pozícií z rôznych oblastí, ktoré sú vhodné aj pre teba !

Výkonná Agentúra pre Inovácie a Siete (INEA) ponúka uchádzačom pozíciu v oblasti komunikácie:

Information Communication Manager

Viac info (TU!)

 Šikovný accounták?

MUW Saatchi & Saatchi Hľadá accounta do klubu seniorov. So šikovnými šikovnými ručičkami. Svoje CV posielajte na lukotka@muw.saatchi.sk

Viac info (TU!)

Animátor/ka

Ponúkam dlhodobú brigádu pre šikovného,mladého človeka, ktorý má vzťah k ľuďom, pohybu a tancu. Ide o animáciu , kde sa bude predcvičovať vodná gymnastika pri bazénoch a tak tiež clubové tance a práca s deťmi. Pracovalo by sa 2x do týždňa, utorok a štvrtok v podvečer , spolu štyri hodiny za tieto dva dni. Človek, ktorý by mal záujem o túto dlhodobú brigádu, bude zaškolený , na všetko pripravený a finančne veľmi dobre ohodnotený + preplácame cestovné náklady.

Bližšie informácie na číslach 0949606893, 0903209244 Panda – Animácie

Vyznáš sa vo webdesigne?

Prijmem ambiciózneho grafika na part time job. Ide o tvorbu webdesignu a designu webových aplikácií. Pokiaľ máš vlasné nápady ťaháš grafiku z dobou a nerozmýšľaš komunistickým štýlom možno práve teba potrebujem. Ak máš záujem pošli na macaj.jakub@zoznam.sk tvoju tvorbu a určite sa ozvem. Plat sa odvíja od odvedenej roboty a ceny za stránku.

Kasting animátorov BANSKÁ BYSTRICA

Outdoor Institute STAGEMAN vás pozýva na Kasting animátorov voľného času, ktorý sa bude konať 28. februára 2014 v Banskej Bystrici na pracovné miesta v prímorských destináciách v letnej sezóne 2014. Na kastingu sa bude vyberať približne 50 animátorov predovšetkým na Cyprus a do Grécka.

Podmienkou pre uchádzačov je plynulé ovládanie 2 cudzích jazykov – anglický jazky + nemecký/ruský jazyk (resp. ďalší – francúzsky, španielský, talianský). Kompletné informácie nájete tu: https://www.facebook.com/events/253267178175330/

 

Pin It on Pinterest