Chvenie v žalúdku, poklepkávanie nohou a obhrýzanie si nechtov. Nie nemám trému pred veľkonočnou šibačkou, ani sa nechystám spraviť žiadny prvoaprílový žart. Čo sa teda deje? Po štyroch mesiacoch usilovnej práce sa nám podarilo spustiť registráciu na TEDxBanskáBystrica!

Áno, môj sen sa stáva skutočnosťou. Lístky na medzinárodnú konferenciu v srdci Slovenska sú už v predaji. Teším sa z toho, že sa nám to predsa len podarilo a cena vstupenky nie je tak horibilne vysoká ako sme sa báli. Je priateľská.

Zároveň mám taký menší strach. Bojím sa, či všetci moji priatelia a známi, ktorí chceli na TEDxBanskáBystrica prísť, sa stihnú aj zaregistrovať… :)

Ak medzi nich patríte aj vy, lístok si môžete na konferenciu zarezervovať na tomto linku: http://bit.ly/TEDxBan a všetky dôležité informácie o registrácii sa dozviete v tomto článku. http://tedxbanskabystrica.sk/2013/04/01/spustili-registraciu-na-tedxbanskabystrica/

Ostáva 41 dní a môj sen sa naozaj stane realitou! Teším sa na vás všetkých, ktorých 11.5.2013 stretnem na TEDxBanskáBystrica.

Pin It on Pinterest