Kontroverzný politik, mediálny magnát, odvážny marketér či úspešný podnikateľ. Pokojne si môžete vybrať z pomenovania, ktoré ho najlepšie vystihuje alebo doplňte to svoje.

Dnes vám prinášam výber 10 najlepších biznis rád či myšlienok Andreja Babiša, ktoré vás môžu inšpirovať i k niečomu zaujímavému podnietiť.

Ak jeho kariéru sledujete nejaký ten deň, okrem jeho česko-slovenskej hatlaniny ste si možno všimli ešte jednu maličkosť. A to skutočnosť, že sa rád rozpráva so svojimi fanúšikmi a voličmi na sociálnych sietiach. Na facebooku má niečo cez 26 000 lajkov, no to z neho majtra v komunikácie nerobí.

Za výnimočný úspech však môžeme označiť jeho Twitter, na ktorom si získal už viac ako 70 000 followerov, teda ľudí, ktorí ho sledujú (niečo ako priatelia na facebooku). Podľa jeho vlastných slov, ktoré nedávno zazneli, má 2x viac followerov než časopis Reflex, portál Echo24, politické strany TOP09 a ODS dohromady.

Tak som sa teda rozhodol pár tweetov vybrať.

Na úvod dobrá rada pre selfmanagemant:

babis1

A ak by ste sa aj rozhodli dať sa na cestu úspešného podnikateľa, porozmýšľajte, či si to najprv nevyskúšať z tej druhej strany…

babis8

 

Pretože byť miliardárom, to je dnes poriadna fuška…

babis5

A mať fúru peňazí ešte neznamená, doraziť do ciela…

babis4

Kde teda prišiel na takéto myšlienky?

babis9

V prípade, že ste si podnikanie rozmysleli, bolo by fajn na sebe začať makať a získať nejakú tu prax už počas strednej či vysokej školy. Prečo?

babis3

 

Stať sa Babišovým obchodným partnerom nie je také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá. Avšak ja na pozíciu zákazníka sa musíme mať na Slovensku (v Česku) aspoň ako tak dobre:

babis2

 

Tajomstvo úspechu Andreja Babiša ťažko charakterizovať. V médiách sa dočítate, že kradne, inde sa dozviete, že má tým špičkových manažérov.  Neprislúcha mi hodnotiť. Svoje techniky a princípy možno len dokáže správne schovať…

babis6

Banner v pozadí fotografie už prezrádza, že pán miliardár sa dal aj na politiku… Dôvod?

babis7

Za povšimnutie však stojí aj nasledujúca myšlienka. Ak sa práve chystáte kupovať si luxusné auto, možno vás inšpiruje tweet zo septembra…

babis10

No a na záver najznámejší výrok Andreja Babiša:

babis 4

 

Titulná fotka a screen shoty som si zapožičal z Twitteru Andreja Babiša. Dúfajme, že sa nenahnevá… :)

 

Prečítajte si aj: 7 skutočných rád, ktoré vám pomôžu získať si priateľov a kolegov!

Pin It on Pinterest