Je tu rok 2020, karanténa a s ňou aj príležitosť využiť tento čas pre svoj osobnostný či profesionálny rozvoj. Nová ponuka školení, ktorú som si pre vás pripravil je teraz k dispozícii online. 

Follow, chill, challenge. Poznáte nové trendy, ktoré hýbu generáciou mladých ľudí? Viete ako reagovať na krízu v marketingu alebo ako preklopiť svoj biznis do online prostredia? Aj to sú témy mojich aktuálnych školení.

Uplynulý rok prešlo mojimi školeniami 1 091 účastníkov, ktorí sa zúčastnili spolu 44 školení v oblasti tímovej práce, komunikácie či projektového manažmentu. Toľko krásna štatistika z minulého roka, ktorá však viac ako o číslach hovorí o množstve zážitkov a jedinečných príbehov.

Ponuka školení, ktorú som pripravil pre vás tento rok môže prebiehať aj online či už cez Zoom, Skype, Webex alebo iný nástroj vám blízky. Pripojiť sa môžete z pohodlia domova alebo z kancelárie. Akú tému si vybrať?

AKTUÁLNE ŠKOLENIA PRE ROK 2020:

ODBORNÉ A NEFORMÁLNE ŠKOLENIA

NOVÉ ŠKOLENIE: 
1. Ako na efektívny marketing v čase krízy

Krízové situácie si vyžadujú krízové riešenia. Čo potrebujú vedieť vaši zákazníci v období epidémie o vašej firme či organizácii? Ako optimalizovať váš marketing, aby nebol stratový? Na našom školení si povieme ako môže vaša firma opäť naštartovať predaj, osloviť a prilákať potenciálnych zákazníkov. 

NOVÉ ŠKOLENIE:
2. Nové trendy v marketingu a v Práci s mládežou

Follow, chill, challenge. Ktoré trendy hýbu generáciou mladých ľudí? Prečo sa menia ich potreby, hodnoty či správanie? Aký dopad má na naše naše nákupné správanie koronakríza? Ako s mladými komunikovať, pracovať a udržať si ich vo firme či v organizácii? Na školení si vyskúšame inovatívne nástroje komunikácie a nové spôsoby marketingu.

3. Osobnostný rozvoj – IT´s up to you!

Stojíte na jednom mieste a chcete sa pohnúť? Potom je najvyšší čas vydať sa na cestu osobného rozvoja. Na školení sa dozviete ako nájsť svoju víziu a stanoviť si reálne ciele. Zistíte ako nezlyhať, keď na vás útočia desiatky povinností a úloh. Zo školenia si odnesiete osobný akčný plán na najbližší rok.

4. Objav svoj talent

Neviete v čom ste dobrý a v čom vynikáte? Máte problém rozhodnúť sa kam na vysokú školu, akú prácu si vybrať alebo ako ďalej kariérne rásť? Možno len potrebujete zistiť, aká ste osobnosť a aký štýl učenia vám vyhovuje. Spoznajte svoje talenty a začnite ich rozvíjať.    

5. Efektívny marketing na sociálnych sieťach (FB, IG, LI)

Ak nie ste na Facebooku alebo Instagrame, ako by ste ani neexistovali. Ak ich však nevyužívate v prospech marketingu, strácate obrovský potenciál. Na našom školení si povieme, ktoré sociálne siete sa hodia pre váš biznis alebo vašu organizáciu, kedy a ako na nich komunikovať, čím zaujať fanúšikov v období koronavírusu a ako osloviť potencionálnych zákazníkov.

6. Ako sa stať majstrom v komunikácii

Ako zdokonaliť svoju komunikáciu? Posuňte sa o level vyššie a absolvujte dvojdňový komunikačný tréning určený pre pokročilých účastníkov. Objavíte silu empatie, naučíte sa zaujať publikum počas prvých 3 sekúnd a vyskúšate si pripraviť kvalitnú prezentáciu. A to všetko online, dá sa to. Tréning predsa robí majstra. 

7. TEAM – Spolu dosiahneme viac

Hľadáte všemožné spôsoby ako pracovať a komunikovať so svojim tímom online a počas aktuálnych obmedzení? Absolvujte školenie na ktorom si ukážeme ako motivovať svoj tím a ako nestrácať tímového ducha, aj počas obdobia, keď sa spolu nemôžeme stretávať. Zistíte akú rolu zohrávate vo vašom tíme, ako riešiť krízové situácie a efektívne komunikovať. 

NOVÉ ŠKOLENIE:
8. Ako horieť a nevyhorieť

Máte pocit, že je toho na vás akosi veľa a potrebujete vypnúť? Zdá sa vás, že nezvládate aktuálny tlak doma či v práci? Na našom školení dostane príležitosť na malý moment sa zastaviť, vydýchnuť a uvedomiť si, čo je pre vás dôležité. Zo školenia si odnesiete praktické princípy ako si chrániť emocionálne zdravie, ako predchádzať vyhoreniu a zvládať bežné pracovné dni.

Zaujala vás niektorá z tém? Školenie si môžete objednať na: jaroslavdodok@gmail.com alebo 0911014004.

Alebo nezáväzne vyplňte tento formulár:

  Meno*:

  O aké školenie/tému máte záujem*?:

  Váš email*:

  Váš telefón*:

  Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete.
  Cenu za školenie si dohodneme individuálne.
  Polia označené * sú povinné

  Viac informácii o aktuálnych školeniach nájdete TU (klik!)

  Po dohode je možné zabezpečiť aj školenia v témach:
  Osobná značka, guerilla marketing, projektový manažment a kariérne poradenstvo.

  Cena školenia sa odvíja od počtu hodín a témy.

  Všetky školenia sú praktické, interaktívne a nesú sa v neformálnom vzdelávaní. Priebeh a formu je možné prispôsobiť podľa dohody.

  REFERENCIE:

  • PRIF Univerzity Komenského
  • Rada mládeže Trenčianskeho kraja
  • Národné osvetové centrum
  • TV Rimava
  • YouthWatch
  • CVČ – JUNIOR
  • LAPIS IT
  • SOS electronic s.r.o.
  • V.I.A.C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže

  ,,Na školení ma prekvapila metodická vyzretosť lektora,” doc. RNDr. Eva Mičietová , CSc., vedúca katedry na PRIF Univerzity Komenského v Bratislave.

  ,,Ako HR manažér som už dlhšiu dobu nezažila tak interaktívne školenie, väčšinou majú školitelia tendenciu rozprávať a málo počúvajú. U Vás to bolo úplne vyvážené,” Mária Sesztáková, HR manager SOS electronic s.r.o.

  „Jeho školenia mi dali odvahu byť sama sebou, naučil ma ako dosiahnuť svoj cieľ a významne som si posilnila komunikačné zručnosti i projektový manažment,“ Simona Čečková, študentka.

  Viac referencií nájdete TU (klik!)
  Viac informácii o aktuálnych školeniach nájdete TU (klik!)

  Školenia si objednávajte na: jaroslavdodok@gmail.com.

  Pin It on Pinterest