Svoje rozhodnutie stať sa podnikateľom bolo jedným z najťažších a najodvážnejších, ku ktorým som sa odhodlal. Som na neho hrdý a túto príležitosť chcem využiť čo najlepšie. Pretože podnikanie nie je iba práca, ale životný štýl. Preto som sa rozhodol napísať verejné prehlásenie o poslaní a vedení firmy Mavio, ktoré ma bude motivovať a zaväzovať.

Volám sa Jaroslav Dodok, som zakladateľom reklamnej agentúry Mavio Media. Pomáhame v nej malým a stredným firmám, neziskovým organizáciám a začínajúcim podnikateľom s dobrými nápadmi pre krajší deň.

Viesť našu firmu budem so všetkým nadšením a vášňou, ktorá ma poháňa vpred. Budem stavať na hodnotách, o ktorých som presvedčený, že sú súčasťou zodpovedného podnikania. Ku každému v našej firme sa budem správať spravodlivo, otvorene, s cieľom využiť naplno jeho potenciál a pomôcť mu na ceste osobnostného rastu. S ľuďmi v agentúre budem viesť rovnocenný dialóg. Vždy sa budem snažiť podnikať čestne a transparentne, mojich zamestnancov, zákazníkov a partnerov si budem vážiť.

Nebudem tolerovať lenivosť a ľahostajnosť, preto budem vždy očakávať plné nasadenie a výsledky, vďaka ktorým sa nám podarí naplniť víziu, za ktorou kráčame.“

Viem, že to nebude jednoduché, no chcem prijať výzvu a vybudovať úspešnú firmu, na ktorú budem spolu s našim tímom skutočne hrdý. Preto ocením, ak mi z času na čas pripomeniete moje verejné prehlásenie. Budem sa ho snažiť napĺňať najviac ako viem.

Aké je váš záväzok k práci, ktorej sa venujete? :-)

Prečítajte si aj: 5 začiatočníckych chýb, ktoré som spravil ako podnikateľ

Pin It on Pinterest