Nájdi vášeň v tom, čo robíš a pracuj na sebe. Tento rok mi prišlo niekoľko mailov s prosbou či by som mohol spraviť akýsi štartér pre ľudí, ktorí už niečo robia, majú veľa nápadov, no nevedia spraviť ďalší krok. A práve pre tých, ktorí nechcú stáť na jednom mieste je školenie „Objav v sebe majstra“.

Pripravujeme ho spolu s Andrejom Branickým z OZ V.I.A.C. Ten za mnou prišiel s myšlienkou spraviť víkendové školenie, na ktorom by sme mali dostatok priestoru objavovať svoje talenty, schopnosti a silné stránky. Nie len tak povrchne, ale ísť do hĺbky.

objav v sebe talent 5

 

REGISTROVAŤ NA ŠKOLENIE SA MÔŽEŠ TU: http://bit.ly/2o3HOGJ

Ako sme tak uvažovali nad témou tohto školenia, našli sme akýsi prienik s knihou 7 návykov skutočne efektívnych ľudí od Stephena Coveyho. Rozhodli sme sa preto zamerať na prvé tri návyky z tejto knihy, ktoré môžeme definovať aj ako návyky a princípy osobného víťazstva.

1. Buď iniciatívny
2. Sústreď sa na svoje ciele
3. Určuj si priority

Nebudeme preto hovoriť o tom ako správne prezentovať, pracovať na svoje osobnej značke alebo ako viesť svoju organizáciu. Budeme hovoriť o tom ako spoznávať a viesť seba samého. A to je oveľa náročnejšia úloha ako si len osvojiť komunikačné zručnosti.

Malú ochutnávku prvého návyku o proaktivite, nájdete v tomto blogu. Na našom víkendovom školení si však prvé tri návyky a princípy vyskúšame priamo v praxi. Prostredníctvom aktivít, hier, diskusií a rôznych zadaní. Školenie, ktoré pripravujeme bude mať neformálny charakter a uskutoční sa v krásnom prostredí neďaleko Liptovského Mikuláša.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

Víkend strávime v Škole v prírode Huty, 5.-7. mája. Pre koho je školenie určené? Pre mladých ľudí vo veku od 16 – 21 rokov, ktorí už sú aktívni, len potrebujú lepšie uchopiť svoju vášeň a správne ju nasmerovať do toho, čomu sa venujú. Je preto jedno či si športovec, tanečník, dobrovoľník, herec alebo hudobník. Na školení budeme spolu objavovať v čom si skutočne dobrý a ako to môžeš využiť vo svojej škole, práci, v rodine či v organizácii.

Účastnícky poplatok je 30€. Prečo? Pretože za vzdelávanie sa platí, je to tá najlepšia investícia, akú som v živote spravil. V cene je zahrnuté ubytovanie od piatku do nedele, strava, program školenia aj vzdelávacie materiály. Školenie však tentokrát robíme dobrovoľne, vo svojom voľnom čase.

Registrovať sa môžeš na tomto linku: http://bit.ly/2o3HOGJ

Dostať sa na školenie však nebude úplne jednoduché. Po vyplnení registračného formuláru ti pošleme mail aj ďalšími inštrukciami. A čaká na teba aj jedna výzva (alebo ich bude viac?). Vieme, že o školenie bude veľký záujem a keďže kapacita je obmedzená, chceme sa presvedčiť, že tvoja motivácia je dostatočná a že tvoje očakávania dokážeme naplniť.

Registrácia je otvorená len do 24. apríla, preto sa poponáhľaj.

Čaká na teba dobrodružstvo! Tak sa priprav ;)

Pin It on Pinterest