st24 plagaty na stoleNejde nám o peniaze, o popularitu a ani sa o sebe nehovoríme, že sme najlepší portál, len robíme to, čo nás baví. Student24. Píšeme, fotíme a kamerujeme. Máme k tomu nezameniteľný vzťah a našou odmenou sú čitatelia. Rozhodol som sa preto uverejniť niekoľko pozitívnych správ a feedbackov, ktoré nám prišli za posledný mesiac:

,,Fakt netuším, že odkiaľ máte to dievča, ale skláňam sa pred ňou. Už dlhší čas sledujem jej tvorbu, viem, že okrem vás píše ešte aj inde, ale ako klobúk dole pred ňou. To, čo dokáže ona, tak v dnešnej dobe zvláda len málo ľudí. Má komplexný prehľad vo všetkom, od športových tém, cez regionálne pokrytie, rôzne školské a celoplošné problémy. odporúčam vám, aby ste si ju držali a nepustili ju  navyše, tento fejtón bol fakt skvelý, dobre som sa zasmiala,“ Andrea (čitateľka, chváli našu redaktorku Simonu Ivančákovú)

,,Ahoj :)), práve som si prebehla Student24 –  fakt je to dobré! Gratulujem, good job, naozaj,“ Olinka Ďzupinková (Rádio Expres)

,,Robíte veci, ktoré sa len tak často nevidia. Celý projekt Student24 som si veľmi obľúbil a som vám vďačný za všetko, čo pre nás fanúšikov pripravujete,“ Peter (čitateľ)

 ,,Teším sa na spoluprácu a prajem veľa štastia pri nových projektoch,“ (náš nový mediálny partner)
,,Krásna akcia toľko lásky. Chcem byť určite súčasťou,“ Mária (čitateľka píše o hug day)

Pin It on Pinterest