Konečne je tu leto, obdobie, na ktoré sa všetci tešíme celý rok. Obdobie, kedy môžeme načerpať nové sily, spoznať nové krajiny a kultúry, kedy môžeme naviazať nové priateľstva, či spoznať spriaznenú dušu. Obdobie, kedy si môžeme oddýchnuť od školských povinností alebo si zobrať voľno v práci a vyraziť za dobrodružstvom.

Či už vás láka predstava ležať na pláži s vychladeným nápojom alebo chodením po pamiatkach a spoznávaním tajomných zákutí vašej destinácie, vždy to niečo stojí. Nebolo by super, keby ste za zaplatené ubytovanie alebo letenku mohli časť peňazí ušetriť?

Cashbackový portál Tipli

Jednou z možností ako ušetriť, je využiť služby cashbackových portálov. Tie vo svete fungujú úspešne už niekoľko rokov a svoju činnosť začali aj na Slovensku. Pýtate sa, čo to vlastne ten cashback je? Ide o vrátenie časti peňazí z vašich nákupov na internete. To v praxi znamená, že nakúpite presne tak isto, ako ste zvyknutí, iba s tým rozdielom, že sa do obľúbeného e-shopu dostanete cez daný cashbackový portál.

Na Slovensku má najvyššie odmeny cashbackový portál Tipli, ktorý ponúka až 25 % späť z nákupu a garantuje dorovnanie odmeny, ak nájdete na podobnom portáli vyššie cashback percento, ako sám ponúka. Veľkou výhodou cashbackového portálu Tipli je takiež fakt, že odmeny si môžete dať vyplatiť na svoj bankový účet už od 0,01 €.tipli

Ako ušetriť na letenkách?

Už viete kam by ste chceli ísť alebo sa ešte len rozhodujete? Vďaka Tipli ušetríte na letenkách do vašej vysnívanej destinácie. Môžete nakupovať na niekoľkých e-shopoch, ktoré ponúkajú letenky. Ako napríklad: Kiwi.com, Air Malta, Vueling alebo Iberia.

Do týchto e-shopov sa prekliknete cez Tipli, nakúpite normálne, ako ste zvyknutí a bude Vám pripísana odmena. Od našetrenia peknej čiastky vás tak delí iba jeden krok navyše!

Rezervácia hotela

Ak máte už zvolený cieľ cesty a viete, ako sa tam dostanete, ostáva rozhodnúť sa pre ubytovanie. Chcete byť ubytovaný v hoteli, kde budete mať aj raňajky, bazén a ďalšie skvelé výhody alebo sa uskromníte v ubytovaní  a radšej ušetrené peniaze miniete priamo tam na rôzne atrakcie a suveníry? Tak či onak, určite nájdete, čo hľadáte na booking.com, prípadne hotels.com.

Zaujímavý tip: A keď už ste v novej krajine a nechcete len ležať v hotelovom komplexe ale uprednostňujete poriadne preskúmať, čo vám daná krajina ponúka, môžete si požičať auto na Rentalcars.com alebo Otel.com.

Dovolenka s cestovnou kanceláriou

Keď máte radi pohodlie a možnosť všetko si zakúpiť na jednom mieste, tak pre sú pre vás cestovné kancelárie ako stvorené. Vďaka nim budete mať zabezpečenú dopravu, transfery z a na letisko a taktiež ubytovanie. Pozrieť môžete napríklad ponuku na Adrop.sk, Travelist alebo Action zážitky.

Vďaka cashbackovému portálu Tipli, si tak budete môcť užiť dovolenku svojich snov, pritom ušetriť nejaké peniaze a za to si kúpiť niečo na viac na dovolenke

Prečítajte si aj:

Ako zažiť najlepšie prázdniny či dovolenku vo svojom živote (klik!) 

30 cieľov na tohtoročné leto 2017 (klik!)

Pin It on Pinterest