Počuli ste už o tzv. selfbrandingu? Je to nástroj vďaka ktorému zvýšite hodnotu svojej osobnej značky. Tá ovplyvňuje našu kariéru, vzťahy a osobnú integritu. Rozhodol som sa preto priblížiť vám aké jednoduché je vybudovať svoju osobnú značku a aké nebezpečné je byť jej otrokom.

Kto má osobnú značku?

I keď väčšina ľudí, ktorí prichádzajú na moje školenia tvrdí, že žiadnu osobnú značku nemajú a už vôbec žiadnou sa nechcú stať, opak je pravdou. Každý z nás je značka, pretože okolie si o nás už urobilo názor a nejakým spôsobom o nás hovorí. Môžeme to nazvať identita, brand, osobná značka a pre odvážnejších – ste produkt, ktorý sa musí predať.

Na čo potrebujeme osobnú značku?

Ako som už spomínal výrazne ovplyvňuje úspechy v oblasti vzťahov, biznisu i osobnej integrity. Spomeniem niekoľko konkrétnych príkladov. Ak si hľadáte prácu, personalista si ešte pred tým ako otvorí CV pozrie váš profil na sociálnych sieťach. Ak sa aj dostanete na pracovný pohovor, o výsledku častokrát rozhoduje to, či sa viete predať, aké oblečenie si zvolíte a akú vizitku položíte pred zamestnávateľa. Toto všetko je vaša osobná značka.

A týka sa to aj vašich obchodných rokovaní či výberových konaní, v ktorých si firmy hľadajú obchodných partnerov. Váš dress code, referencie a váš jedinečný príbeh rozhoduje o tom či si vyberú vás.

Čo je súčasťou osobnej značky?

Je toho viac ako si myslíte. Osobná značka je to, čomu ste sa niekedy venovali, to čo aktuálne robíte, to ako aký je váš príbeh, to ako vyzeráte na sociálnych sieťach, aj to ako sa obliekate. 

Keďže budovaniu osobnej značky sa venuje už niekoľko rokov, počas uplynulých dní som pre vás pripravil niekoľko edukatívnych videí na túto tému.

 

 

Čo to znamená pre vás?

Začať budovať osobnú značku od úplných základov môžete kedykoľvek. Využiť môžete aj príležitosť, ktorú som si pre vás pripravil. Už 30. júla 2015 svoje 5 ročné skúsenosti z oblasti médií, marketingu a selfbrandingu zhrniem na školení Ako si vybudovať osobnú značku, ktoré sa uskutoční v Banskej Bystrici.

Vďaka praktickým radám, zistíte ako vás vnímajú ostatní a ako môžete vytvoriť svoju osobnú značku podľa svojich predstáv. Zvýšite povedomie komunity o svojich aktivitách, názoroch, ale aj produktoch a službách. Získate si množstvo priaznivcov, fanúšikov, priateľov aj zákazníkov.

Ako sa dostať na školenie?

Školenie ako si vybudovať osobnú značku

 

Školenie sa uskutoční v Business innovation center Banská Bystrica. Prihlásiť sa na školenie môžete na maily: dodok@maviomedia.sk, ak v ňom uvediete link na tento blog, získate zľavu 30€. A tak za 1 a pol hodinové školenie zaplatíte len 35€.

Na školenie sa môžete prihlásiť najneskôr do 28. júla 2015. V prípade, že máte záujem o moju konzultáciu, stačí ma kontaktovať na čísle: 0911014004.

 

Prečítajte si aj: Ako zmeniť tisícky fanúšikov na zákazníkov

Prehlásenie o poslaní a vedení firmy Mavio Media

Pin It on Pinterest