Viacerí z vás mi už niekoľko krát radili, aby som si na Facebooku zmenil nastavenia a zapol odoberanie verejných príspevkov. Dosť dlhú dobu som sa tejto možnosti bránil, avšak dnes padlo konečné rozhodnutie – začínam pridávať „public“ príspevky a umožňujem facebook užívateľom verejne ich odoberať.

Od dnešného dňa tak môžete moju aktivitu na facebooku sledovať aj bez toho, aby som vás mal v priateľoch. Stačí si otvoriť môj fb profil a kliknúť na možnosť „odoberať“. Moje statusy, fotografie, odkazy či videá tak budete vidieť na nástenke a získate taktiež možnosť ich lajkovať či komentovať.

Prečo som sa tak rozhodol? 
Aby bolo jasné… Blogovanie stále patrí medzi moje záľuby, avšak vyžaduje si veľa času hlavne vtedy, ak sa chcem zamerať na tvorbu kvalitného obsahu. Preto je pre mňa oveľa jednoduchšie raz za čas napísať rozsiahly blog a pomedzi to aktívne pridávať na facebooku verejné príspevky, ktoré môžete odoberať.

Verím preto, že ak začnete moje príspevky odoberať, nájdete v nich veľa inšpirácie, dôležitých informácií a aktualít z pracovného aj súkromného života :)

 

Prečítajte si aj: 7 ľudí, ktorých sa oplatí mať na Facebooku v priateľoch alebo ich aspoň sledovať 

 

 

Pin It on Pinterest