Ktoré články boli najčítanejšie? Akým témam som sa tento rok venoval? Poďte sa spolu so mnou pozrieť na krátky report a výber toho najlepšieho, čo sa dostalo tento rok na môj blog…

Menej je viac

Tak by som vystihol rok 2019 na mojom blogu jaroslavdodok.com. Nestihol som síce napísať veľa článkov (bolo ich len 11), avšak zameral som sa viac na ich kvalitu a opodstatnenosť.

V priebehu uplynulých 12-tich mesiacov navštívilo môj blog viac ako 26 000 jedinečných návštevníkov, ktorí spravili spoju viac ako 100 000 zobrazení.

TOP5 najčítanejších článkov

Poďme sa však pozrieť na to, ktoré články vás zaujali najviac. Možno ste ich čítali alebo sa k nim dostanete vďaka dnešnému blogu:

1. Ako si vytvoriť osobný akčný plán (+ pracovný list zdarma)

Nový rok = nové vízie a sny. Ak chceme, aby sa stali realitou, musíme pre to niečo spraviť. V dnešnom blogu vám ukážem praktický návod ako objaviť svoju víziu a vytvoriť si osobný akčný plán, ktorý vám pomôže rozvíjať sa.

2. Keby si tak poznal/a svoju hodnotu

… vedel/a by si kým v skutočnosti si. Nehľadal/a by si túto odpoveď v zrkadle tohto sveta, netúžil/a by si po sláve niekoho iného, po ľahkých ženách v porno videách. Nemusel/a by si sa utápať v alkohole.

3. Ako sa tvorí úspešná marketingová stratégia? (case study)

Firma, ktorú na Slovensku nikto nepoznal dnes expanduje do zahraničia s aplikáciou, ktorú nikto nepoužíval, no teraz má už tisícky spokojných zákazníkov.

O tom, že mať marketingovú stratégiu sa oplatí, si dnes povieme viac. Za všetky príklady dobrej praxe bude v tomto blogu hovoriť webová aplikácia WocaBee. Ešte pred tým si však povedzme, čo to marketingová stratégia vlastne je, prečo je dôležitá, a aký má prínos pre firemný biznis.

4. Škola o ktorej snívam

Predstavte si školu, do ktorej by študenti chodili dobrovoľne a úsmevom na tvári. Školu, v ktorej by učitelia učili s radosťou. Školu, ktorá by pripravovala mladých ľudí pre ich skutočnú budúcnosť….

5. 12 bezplatných nástrojov, ktoré môžete využiť v marketingu

V dnešnom blogu si ukážeme niekoľko technických vychytávok, vďaka ktorým si dokážete aj bez špeciálnych znalostí spraviť svoju grafiku, zostrihať video či naplánovať obsah na sociálne siete.

Ďakujem, že ste môj blog čítali aj tento rok, verím, že vás aspoň trochu inšpiroval a povzbudil. :)

Pin It on Pinterest