Veľké a príjemné prekvapenie som zažil v piatok 13. mája na galavečeri Bloger roka 2015. Sála v Grand hoteli River Park sa tesne pred siedmou hodinou začala zapĺňať hosťami, medzi ktorými nechýbali finalisti súťaže, porotcovia či partneri, z ktorých spomeniem Mini, Forbes, Master Card či Visibility.

3 miesto v kategórii Ekonomika, spoločnosť a biznis

Mikrofón patril počas slávnostného večera moderátorke Kristíne Farkašovej. Počas vyhlasovania víťazov druhej kategórie Ekonomika, spoločnosť a biznis, som tŕpol v publiku a očakával, kto obsadí prvé tri miesta. Úprimne, veľké prekvapenie som neočakával, keďže krásnym úspechom pre mňa bola samotná nominácia medzi finalistami.

Na pódium prišiel Juraj Porubský, šéfredaktor magazínu Forbes, ktorý pomaly otváral obálku a čítal mená prvých troch ocenených. V tom momente som len započul ,,…očami mladého marketéra“ a chvíľu som sa pozeral vôkol seba, kto sa postaví a prevezme si cenu. Až po pár sekundách mi doplo, že 3. miesto v súťaži Bloger roka získal môj blog. Zrazu sa na mojej tvári objavil úsmev na tvári a ja som plný radosti prišiel na pódium. Veľmi si toto ocenenie vážim. Na 2. mieste skončil Martin Juráš s blogom Pekár predajných tímov (klik) a víťazom kategórie sa stal Michal Truban s blogom Môj verejný zápisník (klik).

Preto sa chcem poďakovať všetkým vám, mojim čitateľom za dôveru, nomináciu aj hlasy. Za vaše feedbacky a pochvaly.

Aj preto som si ako poďakovanie dovolil vybrať top 10 najčítanejších či najpútavejších článkov od roku 2012, keď som svoj blog založil. Aspoň sa pobavíte na tom, ako vyzerali moje texty pre 4 rokmi a ako vyzerajú dnes. Prajem vám príjemné čítanie.

Markíza prepáč, ale toto sa nerobí!!! (klik)

Desiatky statusov na Facebooku, niekoľko odvážnych blogov či kampaň proti médiám… Máme sa ešte čudovať ostrým názorom zo strany televíznych divákov? Poviem vám aj svoj názor, dnes beriem do ruky “transparent” a hlasno vystupujem proti reláciám ako Farma, Hotel Paradise, či Farmár hľadá ženu. Nemienim sa ako normálny občan Slovenskej republiky pozerať na odpad, ktorý v konečnom dôsledku ovplyvňuje správanie detí, mladistvých či mládeže…Čítajte viac.

Rady a tipy: Ako efektívne osloviť a získať sponzorov (klik)

Ak ste už niekedy organizovali akékoľvek podujatie alebo sa o to práve pokúšate, viete, že to nie je jednoduchá záležitosť. V 90% prípadoch nutne potrebujete pre svoj event oduševneného sponzora, ktorých na Slovensku nie je až tak veľa ako sa zdá. Čítaj viac.

Content marketing v praxi: 530% nárast fanúšikov vďaka jedinému blogu (klik)

To, že ste na sociálnych sietiach a máte blog ešte neznamená, že máte vyhraté. Vo väčšine prípadov majú vaše články len pár desiatok zhliadnutí a na facebooku neviete osloviť dostatočne veľké publikum. O budovaní osobnej značky ste len počuli, no výsledky sa dodnes nedostavili. Čo s tým? Čítaj viac.

SERIÁL: Rozbehni sa za 7 dní! (klik)

Výzva pre všetkých vás, ktorí sa chcete chytiť nových nápadov, máte túžbu dosiahnuť viac, než sa vám podarilo doteraz a chcete zmeniť svoj život. Znie to ako príliš veľké sústo za veľmi krátky čas, no nikto nepovedal, že to bude jednoduché. No je to možné :) Čítaj viac.

Ako si vytvoriť jednoduchý vzdelávací plán? (klik)

Makaj na sebe, kým sa ostatní zabávajú, zabávať sa budeš, keď ostatní len začnú na sebe makať. Tak znie citát, ktorý ma pred 5-timi rokmi viedol k sebarozvoju. Dnes vám prezradím ako si pripraviť jednoduchý vzdelávací plán, vďaka ktorému tromfnete v osobnostnom rozvoji nielen svojich kolegov či spolužiakov, ale predovšetkým svoje lenivé ,,JA”. Čítaj viac.

Mišo Truban ma najskôr nechcel, potom som vymyslel lepšiu kampaň ako on… (klik)

Stará sa o marketing v najväčšej webhostingovej firme na Slovensku – vo WebSupport-e. O tom ako sa tvorí marketing bez budgetu a ako sa pracuje obklopený farebnými papierikmi mi už viac povedal Ľuboš Ľahký. Čítaj viac.

7 dôvodov prečo milujem RegioJet a prečo by ste ho mali milovať aj vy! (klik)

Našiel som 3 výnimočné firmy, ktoré ma skutočne fascinujú: McDonald´s, RegioJet a Starbucks. Dnes vám prezradím, čím si ma získali žlté vlaky a autobusy. Čítaj viac. 

Čo som sa naučil vďaka vstávaniu o piatej (a ako na to)?

Na strednej škole som ťahal 12-ky aj 24-ky. Boli aj víkendy, ktoré som nespal vôbec. Bolo to adrenalíne a dobrodružstve. Strácal som však produktivitu. A tak som zmenil návyky. Dnes vstávam o piatej ráno. Ako sa mi vďaka tomuto návyku zmenil život? Čítaj viac.

Song od Majka Spirita, ktorý by si mal vypočuť každý marketér a každá firma (klik)

Je jedno či počúvate rap alebo nie. Jedna z najnovších piesní, ktorú Majk Spirit nahral má v sebe veľmi dôležité posolstvo. Posolstvo, ktoré by si mal vypočuť každý marketér či podnikateľ… Čítaj viac.

10 chýb, ktoré som spravil ako líder a vy ich už spraviť nemusíte (klik)

Úspechy a výsledky, ktoré som ako líder dosiahol, sprevádzali chyby a zlyhania. Tvrdohlavosť a ego nebolo jediné, s čím som bojoval. Toto je mojich 10 najväčších chýb… Čítajte viac.

Bonus na záver: 

7 ľudí, ktorých sa oplatí mať na Facebooku v priateľoch alebo ich aspoň sledovať (klik)

Sme priemerom 5-tich ľudí s ktorými trávime svoj čas. Pokojne si však môžeme svoj okruh ľudí, ktorí nás ovplyvňujú rozšíriť. A keďže na facebooku som už nejaký teň deň, rád by som sa s vami podelil o zaujímavý zoznam ľudí, ktorí ma každé ráno vedia potešiť, inšpirovať či nakopnúť. Čítaj viac.

Ešte raz, vďaka za vašu priazeň!

Sledovať ma môžete aj na:
Facebooku (TU)
Twitteri (TU)
Instagrame (TU)
A Linkedin (TU)

Pin It on Pinterest