Dnes som vybral to najčítanejšie z toho najlepšieho, čo som publikoval počas celého roka na svojom blogu. Najobľúbenejšie články sa týkajú marketingu, osobnostného rozvoja a médií. Tento rok som napísal 31 blogov, na čo som skutočne hrdý. Vychutnajte si preto tento vianočný výber…

1. Mišo Truban ma najskôr nechcel, potom som vymyslel lepšiu kampaň ako on…

Stará sa o marketing v najväčšej webhostingovej firme na Slovensku – vo WebSupport-e. O tom ako sa tvorí marketing bez budgetu a ako sa pracuje obklopený farebnými papierikmi mi už viac povedal Ľuboš Ľahký. Čítaj ďalej (klik).

2. Rady a tipy: Ako efektívne osloviť a získať sponzorov

Ak ste už niekedy organizovali akékoľvek podujatie alebo sa o to práve pokúšate, viete, že to nie je jednoduchá záležitosť. V 90% prípadoch nutne potrebujete pre svoj event oduševneného sponzora, ktorých na Slovensku nie je až tak veľa ako sa zdá. Čítaj ďalej (klik).

3. 7 médií, ktoré sa oplatí sledovať

Máte pocit, že médiá informujú iba o vraždách, nehodách a nešťastiach? Dnes vám ponúkam zoznam 7 médií, ktoré vám dajú nielen kvalitný a inšpiratívny obsah, dokonca vám vyčaria úsmev na tvári. Čítaj ďalej (klik).

4. Prečo milujem McDonald´s a prečo by ste ho mali milovať aj vy?

Pozrite si 7 skutočných dôvodov, prečo ma McDonald´s fascinuje až natoľko, že ho navštevujem takmer každý deň! Samozrejme ešte pred tým, než mi poviete, že som sa pomiatol… Myslím, že McDonald´s si čoskoro zamilujete aj vy… Čítaj ďalej (klik). 

5. Prečo nesledujem médiá?

Vymývajú naše mozgy. Manipulujú nami a kradnú náš drahocenný čas. Možno silné slová od človeka, ktorý v médiách pôsobí už  takmer 7 rokov. No za týmto názorom si stojím a v dnešnom blogu vám vysvetlím, prečo nesledujem médiá a prečo by ste ich mali vymazať zo svojho života aj vy. Čítaj ďalej (klik).

6. TOTO ma dostalo: Stevardka z RegioJet sa mi osobne poďakovala

Prešlo sotva 24 hodín od momentu, keď som napísal blog o 7 dôvodoch, pre ktoré milujem RegioJet. Nebola to ani platená reklama, ani barter ani ťah ako získať vysokú čítanosť. Správa, ktorá mi prišla na Facebooku pred pár minútami ma dostala! A potvrdila, že Regio Jet si moju pochvalu a pochvalu vás čitateľov skutočne zaslúži…  Čítaj ďalej (klik).

7. Ako si vybudovať návyk stávať skoro ráno? / Krok po kroku…

Už je to niekoľko mesiacov, čo som sa rozhodol ovládnuť svoj timemanagement. Skoncoval som s prebdenými nocami a dal som sa na éru skorého vstávania. O piatej ráno! Čo ma k tomu viedlo a ako sa o to môžete pokúsiť vy? Čítaj ďalej (klik). 

8. 60 výnimočných kníh, ktoré ste mi odporučili prečítať (ĎAKUJEM)

Pred pár dňami som na Facebooku zverejnil výzvu, aby sme sa vzájomne podelili o tie najlepšie knižné úlovky z našich knižníc.  Len pár sekúnd na to ako som uverejnil status začali pribúdať desiatky odporúčaní. Rozhodol som sa spraviť z nich zoznam, aby sa na Facebooku len tak nestratili… Čítaj ďalej (klik).

9. Ako si vytvoriť jednoduchý vzdelávací plán?

Makaj na sebe, kým sa ostatní zabávajú, zabávať sa budeš, keď ostatní len začnú na sebe makať. Tak znie citát, ktorý ma pred 5-timi rokmi viedol k sebarozvoju. Dnes vám prezradím ako si pripraviť jednoduchý vzdelávací plán, vďaka ktorému tromfnete v osobnostnom rozvoji nielen svojich kolegov či spolužiakov, ale predovšetkým svoje lenivé ,,JA”. Čítaj ďalej (klik).

10. Začínate nový rok bez jasnej vízie a konkrétnych cieľov?

Nevenovať pozornosť vlastnému manažmentu je najčastejšou chybou, akú môžu bežní ľudia, manažéri alebo startupisti spraviť . Dajte svojej vízii a cieľom reálne základy. Naplánujte si nový rok efektívne. Kým niekto to zvládne za 15 minút, mne trvá plánovanie dokonca deň dva. Je to len na vás, ako sa vyhráte s novým rokom…Čítaj ďalej (klik).

Bonus: Ako zmeniť tisícky fanúšikov na zákazníkov

Časy, keď stačilo mať viac ako 1 000 lajkov na svojej facebook stránke sú nenávratne preč. Facebook nám dáva zabrať – príspevky zobrazuje čoraz menšiemu počtu ľudí a dvíha naše rozpočty. Ako sa brániť? Existuje riešenie, vďaka ktorému by z našich pár fanúšikov mohli byť hodnotní zákazníci? Ja som presvedčený, že áno… Čítaj ďalej (klik).

Chcete vedieť ako písať pútavý obsah? Poradím vám, stačí mi zavolať :) 0911014004

Ďakujem za vašu dôveru, postrehy, komentáre a pochvaly! 

Pin It on Pinterest